VISNYK.NET: Червоноградський вісник

31 січня 2003 року

 

 

“ВЕСТА” + “ДЮНА” = УСПІХ

довела зустріч керівництва панчішно-шкарпеткової фабрики “Дюна-Веста” з дилерами, що розповсюджують червоноградську продукцію в усіх регіонах України.

Основною метою зустрічі було відновлення традиції вдосконалення співпраці з партнерами, обмін думками щодо якості, видів продукції та цінової політики. КерівникамДюни-Вестицікава думка, який товар заслуговує на увагу, а який не варто випускати взагалі. Були гості з Дніпропетровська, Донецька, Запоріжжя, Харкова, Херсона, Одеси, Києва та західних регіонів. Відкрив зустріч генеральний директор Юрій Капустяник; технічний директор Анатолій Шах, комерційний директор Степан Мигаль та директор “Вести” Валентина Грушецька поділилися думками щодо виробництва. Паралельно проводилася виставка виробівДюни”. Біля виставочних стендів стояли менеджери, які занотовували зауваженя і побажання. Усім гостям запропонували заповнити анкети щодо асортименту продукції та вдосконалення подальшої співпраці.

На початку 90-х років існувала традиція, що виробники тісно співпрацювали з покупцями, доволі часто вони зустрічалися і на “Весті”. До цього часу це питання відійшло на другий план і ось, коли відбувся процес об’єднання підприємств, виникла потреба провести таку зустріч.