VISNYK.NET: Червоноградський вісник

29 серпня 2003 року

 

 

''НЕОРАДІО'' 5 РОКІВ!

 

1 вересня нам "стукне" 5 років. Стукне, мабуть, "боляче", бо ж день перед тим все місто ( і ми, не виняток) гудітиме на День шахтаря.

 

Одним словом, що можна сказати про НЕОРАДІО? За цих п'ять років наш студійний мікрофон наслухався різного. Якби в нього були вуха, то, мабуть, зів'яли б уже давно. Але вуха своїх слухачів ми бережемо. Згадайте хоча б музику, яка наповнювала ефір протягом першої п'ятирічки. Тепер, після кількарічних "поневірянь", ми все-таки вивчили музичні смаки нашої аудиторії, підігнали все під загальносвітові рамки "і маємо...те, що маємо".

Кажучи про роботу ведучих, то ви чули все самі. "Ефірники", "ді-джеї" старалися, як могли. Вони недосипали, недоїдали і, звичайно, недопивали (на свята), коли весь чесний люд гуляв, а вони сиділи (нехай з кондиціонером на пару) в студії і тішили всіх тих, хто "пікнікував". За 5 років багато людей витримали на собі "ді-джейські" студійні кріселка, проте деякі не витримували і .... Важко порахувати (та й, напевно, не потрібно), скільки голосів ви чули зі своїх приймачів, налаштованих на 100, 5 FМ. Голоси, які приколювалися, смішили, кричали, деякі просто говорили, деякі мовчали... або дихали . Були ті, які добрішали, розумнішали..., були ті, які читали новини, вели шоу, шукали рекламодавців, записували реклами. І ще були меценати, спонсори та рекламодавці. Усім їм величезне спасибі!

За п'ять років "НЕОРАДІО" начулося різного, але головне те, що "НЕОРАДІО" чуло Вас, своїх дорогеньких слухачів...

НАМ 5 РОКІВ. Святкуємо це свято разом:

МИ і ВИ.

В неділю та понеділок на слухачів "Неорадіо" чекатимуть безліч конкурсів та подарунків. Разом з нами свято вам подарують наші постійні партнери: "Київ-Захід", "Енерголіс", "Саніра", "Мелодія", кафе "Слов'янське", "Екран"... І це ще не все!казино вулкан