VISNYK.NET: Червоноградський вісник

24 лютого 2003 року

 

 

РЕМ ШАНСІВ ЗЛОВМИСНИКАМ НЕ ДАСТЬ

 

Відразу зазначимо, що РЕМ - це не якийсь новітній технічний засіб, а п’ятирічна вишколена вівчарка, яку ви бачите на цьому знімку разом із кінологом-інструктором Русланом Грицеляком та молодшим інспектором групи затримання Ярославом Зарічним.

Реалії вимагають від нас постійних послуг і поглиблення співпраці зі своїми клієнтами,- розповідає начальник міжнародного відділу державної служби охорони при Червоноградському МВ УМВСУ майор міліції Віктор Павленко, - саме на пропозицію керівників підприємств – (СП „Київ-Захід”, ТзОВПромсервіс”, „Енерголіс”, „Вікнопласт”, „Віктан Транс”. ВСМ”, „ВМВ Компані”, ПП „Козацький курінь”), - і введено додаткову групу затримання ПЦО. Завдяки цьому мобільному підрозділу з’явилась можливість якісніше здійснювати функції з охорони об’єктів господарювання. І, зрозумілочотириногомуправоохоронцюРЕМу відведено чи найважливішу роль – можливість негайного затримання зловмисників. Отже, майте на увазі – РЕМ крадіям не дасть жодних шансів.

У зв’язку із введенням цього додаткового підрозділу відтепер з’явився й новий вид послуг, що надає Червоноградський МВДСО. Йдеться про виклик групи затримання до місця перебування клієнта по телефону з будь-якого куточка нашого міста. Правоохоронці, прибувши на місце виклику, миттєво і професійнореагують на порушення громадського порядку в межах, передбачених чинним законодавством. І варто ще раз наголосити – РЕМ, яким опікується кінолог-інстуктор Руслан Грицеляк, чи не найдійовіший засіб з запобігання правопорушень і знешкодження зловмисників. А випробувати на собі злість цього собаки-охоронця не радимо нікому.1xbet регистрация с мобильного