VISNYK.NET: Червоноградський вісник

19 вересня 2002 року

 

СТРАШНИЙ СОН НАРДЕПА


... Народного обранця Iвана Iвановича огорнула байдужiсть i легка слабiсть. З ним таке завжди траплялось, як повертався iз закордонного вiдрядження на материзну, або пiсля голосування у Верховнiй Радi з питань депутатської зарплатнi.
- Що ж мене так в мозок тисне?.. - стомлено прошепотiв вiн, натискаючи на дзвоник рiдної домiвки умовним сигналом (три червоних дзвiнки, два зелених i один жовто-блакитний). Хвилин п'ятнадцять по другий бiк дверей клацали замки, брязчали ланцюжки i засуви.
- Петровна, менi ванну напусти, - кинув дружинi в бiгудях, стягуючи з себе бронежилет.
- Тут вам весь день дзвонили по факсу всякi. Я аж трубку боялась брати. Ну його к бiсу. Он жiнка Валєри з лiвої фракцiї раз трубку взяла, так другого дня їм цуцик здох...
Iван Iванович нервово тицьнув пальцем в кнопку автовiдповiдача...

 

"Альо, це Каролiна! Ваня, я тебе хочу бачити живцем, вся iзмучилась. - Мелодiйний жiночий голос розтягував голоснi звуки, аж Iвана Iвановича дрижаки в другiй половинi тiла брали, - жду на сходцi в... сам знаєш де".
- Так от до кого ви на мiжпартiйнi сходки ходите! - голос Петровни рубонув по депутатськiй мембранi чоловiка, як будьонiвська шашка по бронепотягу. - А то я дивлюся - у вас весь мандат у помадi!
- Ти, тьотка, мандат не трогай! За нього двiстi тисяч електорату голосувало! Ти ж в полiтицi, як корова на балу. Це зашифрований сигнал поступив. Ми нову мiжфракцiйну групу формувать будем. На таємнiй сходцi, щоб усякi пахолки не прозналися. А Каролiна - це кличка одного голови колгоспу з аграрної партiї... Ну вiд чого ж так голова може болiти? Спасу нема! Доб'є мене ця державотворчiсть.
Iван Iванович знову натиснув на кнопку автовiдповiдача.
"Цюня, це, чiста, пахан. Бабки є, криша є, в натурi, фiрму реєструй на фiзичне лицо, желатєльно, щоб iнвалiдське. У них льготи."
- Доведеться твого дiда Охрiма до бiзнесу прилучить - буде старий комерцiйним директором україно-бандустанської фiрми "Степовий банан" - кинув дружинi.
- Так уб'ють же старого! Вiн навiть втекти не зможе - ноги в гражданську вiдморозив. - Не встигнуть убити. Через два мiсяцi я йому полiтичний притулок в Брунеї органiзую i паспорт лiванський видам. З кедром. А ноги апаратами Єлiзарова наростим. Ми ще в старого на весiллi погуляєм!
Пiсля гарячої ванни i чарки Iван Iванович блаженно розтягнувся на лiжку, любовно притримуючи рукою мобiльний телефон на трусах. Петровна несмiло погладила подушку в узголiв'ї чоловiка.
- Ваня... А можна я вас... Полоскочу?..
- Зовсiм баба здурiла! А як хто побачить? У мене ж рейтинг впаде до неможливого! Комунiсти крику нароблять, типу, країна бiдує, а народнi обранцi перед затвердженням бюджету сексом занiмаються. - Нардеп поглянув на прикрiплений в узголiв'ї червоний прапор, де на мiсцi серпа з молотом висiло розп'яття. - Та й правим це не сподобається. Ти ж схiднячка. Краще, Петровна, випери менi бiлу пов'язку на голову з написом "Їсти!" - до одинадцятої з шахтарями поголодую. Кажуть, це навiть для здоров'я корисно. I не забудь парадний бронежилет попрасувати, нардепiв пiсля обiду до президента запросили. На каву...
- А як там синуша в Кембриджi?
- Якраз зранку письмо принесли. Тiльки я нiчого не втямлю - букви ж ненашi!
- Нiчого, завтра в парламент занесу, там умникiв всяких - хоч гать гати. Перекладуть, харцизяки. I що мене в мозок так страшно муляє? Завтра ж поїду до Касьяна в Кобиляки, нехай кровi пустить, чи що.
Раптом у Iвана Iвановича на пупi мобiльник зайшовся вiд писку. Чоловiк пiдняв слухавку:
- Да, що-о-о?! Як вiдмiнили льготи? Всi? I проїзд на транспортi? I прольот на лiтаках? А недоторканiсть? Як зняли? Хто посмiв? Народ? Який? Нащо тодi менi такий народ? Без iмунiтету...
Iван Iванович вiдчув, усе навколо нього закрутилось, якiсь люди почали смикати його за рукава, штовхати. Вiн, вiдбиваючись, замахав руками i... вiдкрив очi.
- Нарештi добудулись вас, Iване Iвановичу, - похитав головою лютий спiкер. - А то заснули i головою кнопки для голосування геть заблокували. Перепрацьовуєте на законодавчiй нивi! - I не кажiть! - почухався в червоне чоло з написами "За", "Проти", "Утримався" Iван Iванович. - Такий сон менi страшний приснився - як сама смерть...

 

Онуфрiй ЖМЕНЯтоп 10 казино онлайн рейтинг лучших