VISNYK.NET: Червоноградський вісник

19 вересня 2002 року

 

ШАХТІ ''НАДІЯ'' ВИПОВНЮЄТЬСЯ 40 РОКІВ

1 жовтня виповниться рівно 40 років, відколи почалася робота на шахті "Надія". Працюючи зі середньою потужністю 450 тис. тонн в місяць, від 1962 року дотепер шахтарі "Надії" видобули 22 млн. тонн вугілля.
Графік видобутку показує, що в історії існування шахти були і падіння, і злети. Проте по-справжньому життя "Надії" завирувало, коли її очолив Микола Григорович Криштопа.
Саме після його приходу річний план видобутку почали виконувати до Дня Шахтаря. Випереджаючи всі інші шахти холдингу "Львівугілля", цьогорічний план традиційно перевиконали - на 168 процентів.
Працівникам "Надії" є чим пишатися, адже шахта є постійним лідером у виконанні плану і відзначається високою продуктивністю праці шахатарів .
Але і "Надія" пишається людьми, що працюють тут. У холі адміністративного корпусу насамперед кидається у вічі дошка пошани “Наша гордість” з фотопортерами кращих працівників та фотогалерея "Цвіт надії" - стенд зі світлинами усіх трьохсот жінок, що працюють на виробничих та допоміжних ділянках...