VISNYK.NET: Червоноградський вісник

17 листопада 2002 року

 

 

ПРАВА ТРЕБА НАВЧАТИСЯ


Сьогодні в цьому переконувати особливо нікого не потрібно. Хоча б для того, щоб не залежати від компетентності чи не компетентності якогось чиновника, чи, здавалося б, такої дрібниці, як поганий настрій начальника на роботі. І все ж частіше доводиться говорити про правовий нігілізм наших громадян, які воліють лише нарікати на недосконалість вітчизняного законодавства, на те, що закони не діють. Зрештою, є служба, яка і покликана змінити уявлення людей про роль права в житті суспільства та про особисті права і обов'язки кожного з нас.
Управління юстиції - порівняно нова інституція, від часу створення якої минає чотири роки. В структурі служби на сьогодні знаходиться відділення РАГСУ, державна виконавча служба. Ряд інших функцій поступово переходять у відання служби згідно з чинним законодавством.
Павло Деміховський _- керівник міського управління юстиції. За його плечима Харківський юридичний інститут, робота слідчим в органах внутрішніх справ, паспортній службі, податковій міліції. Про особливості роботи очолюваної ним структури у сьогоднішній розмові.