VISNYK.NET: Червоноградський вісник

13 лютого 2003 року

 

 

ЮВІЛЕЙ 10 ШКОЛИ

 

Куди б доля не заносила людину, все одно у спогадах вона повертається у рідну домівку, місто дитинства і школу, в якій пройшли найкращі роки життя. Згадати минуле і побачити сьогоднішні досягнення своєї школи мали можливість учні СЗШ №10, яка 8 лютого святкувала своє 35-річчя.

У Народному домі (де відбулась урочиста частина) зібралось чимало мешканців міста, вчителів та учнів школи.

Цікаво, що в 10-й школі навчаються цілі династії. Як у батьків, так і в дітей враження про школу завжди хороші.

Усі відчули атмосферу свята. Але, напевно, найприємнішим цей день був для директорів, яких за час існування школи було три. Макар Ю.І. працював керівником школи перших 4 роки, Луканюк М.П. - 15 років, а вже 16-й рік директором Лапій В.М.

За 35 років школа пам’ятає 210 педагогів. Сьогодні працює 63 вчителя. Випустила школа 2272 учнів.

За цей час пережила як і добрі, так і погані часи. Та, за словами Віктора Лапія, можна вирішити будь-яку проблему, якщо взятись за справу разом. Спонсорами свята були п. Вишневський С.І., п. Корніло В.І., п. Войтович М.М., п. Денисюк М.А., п. Занюк Е.І., п. Грабовський В., п. Поломаний В.С.,п. Ткач М.В., яким дирекція СЗШ №10 висловлює свою подяку.

На святі відбулась демонстрація фільму про школу, який був створений Львівською студією НТА. До речі, керівник студії Занюк Е.І. є випускником СЗШ №10.

Великий вклад внесли в організацію свята діти, які зараз навчаються в 10-й школі. Вони вміло продемонстрували свою обдарованість, довели, що у наших школах виховується справді покоління майбутнього.

Олена СКАЛЕЦЬКА