VISNYK.NET: Червоноградський вісник

13 лютого 2003 року

 

 

КОМУ І ЯК ПЕРЕРАХУЮТЬ СУБСИДІЇ?

 

Постановою уряду визначено, що за умови призначення субсидій громадяни мають сплачувати певний відсоток платежів, тобто щомісяця вносити обов’язкову частку плати за спожитий газ, теплову енергію та інші комунальні послуги у межах норми споживання - 15% чи 20% середньомісячного сукупного доходу приписаних у житловому приміщенні (будинку).

Якщо обсяг використаного газу та інших житлово-комунальних послуг вимірюється засобами їх обліку, розмір субсидії розраховується, виходячи з фактичного їх споживання, але не більше встановлених норм. Якщо після закінчення терміну отримання субсидії ці послуги використано на суму меншу від суми призначеної субсидії та обов’язкової частки плати в межах норм споживання, невикористані перераховані гроші повертаються (перераховуються) організаціями, що надають послуги, на рахунок управління праці та соціального захисту населення або зараховуються цими організаціями в рахунок фінансування призначених іншим отримувачам субсидій.

Якщо після закінчення терміну отримання субсидії зазначені послуги використано на суму, більшу від суми призначеної субсидії та обов’язкової частки плати в межах норм споживання, відділи субсидій перераховують розмір призначеної субсидії, виходячи з вартості фактично спожитих послуг, але не більше встановлених норм.

Кошти, повернуті до бюджету за рахунок зменшення розмірів попередніх субсидій (у випадку економного використання послуг), не можна вважати боргом громадян з оплати житлово-комунальних послуг.

Якщо громадянин вчасно сплачував визначену частку платежу за спожитий природний газ, теплову енергію і використовував ці послуги у межах норм споживання та щомісячно фіксував по лічильнику покази спожитого газу, теплової енергії, ел. енергії і т. д., то заборгованість у цьому випадку не повинна бути.

Якщо обов’язкова частка платежу не сплачувалась в повному обсязі та не оплачувались послуги, спожиті понад норму споживання. а також не фіксувався щомісяця обсяг використаних послуг, споживання яких вимірюється засобами обліку, незалежно від того, сплачував він їх вчасно чи ні, міг виникнути борг.

Пройшло вже майже три місяці опалювального періоду. Після його завершення буде проведено перерахунок призначених субсидій за фактичним споживанням газу, теплової енергії згідно з актами звірки з організацією-постачальником.

За умови економного витрачання газу обов’язкова частка плати на наступний термін може бути зменшена на 1-5% сукупного доходу. З огляду на підтвердження права на отримання субсидії на наступний термін за умови економного витрачання газу розмір витрат громадян на його оплату зменшується на 1%, але не більше ніж на 5% відповідно за кожні 10% зменшення загальної суми вартості фактично використаних житлово-комунальних послуг у попередньому періоді, проти суми їхньої вартості за встановленими нормами споживання.

Одночасно нагадуємо про рішення виконавчого комітету від 30.05.02 року №151 "Про визначення додаткової площі житла для надання населенню субсидії на оплату житлово-комунальних послуг окремим сім’ям", визначена додаткова площа житла в розмірі 31,5 кв.м. для надання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг понад санітарну норму на одну особу пенсійного віку, яка не працює і проживає в двокімнатному житловому приміщенні. Ще раз нагадуємо, що суми субсидій, перерахованих надміру внаслідок подання громадянами свідомо документів із неправильними даними, повертаються ними за допомогою органів, що призначають субсидії, у подвійному розмірі. При цьому сума повернутих коштів зараховується на рахунок управління праці та соціального захисту населення для подальшого їх перерахування надавачам послуг. Подання свідомо недостовірних даних тягне за собою припинення надання субсидій та позбавлення права на її призначення на наступний термін (п. 20 ПКМУ від 22.09.1997 р. №1050). В тому разі, якщо громадяни добровільно (до проведення перевірки) повідомляють достовірну інформацію замість раніше наданої неповної або недостовірної, то це не може розцінюватися, як подання свідомо недостовірної інформації і не тягне за собою застосування вищезазначених санкцій, згідно з листом Міністерства праці та соціальної політики України від 25.05.1998 р. № 01-3/866-019-3.

Начальник управління Г.ГАЛАХ