VISNYK.NET: Червоноградський вісник

1 серпня 2002 року

 

 

БУДНІ ТА СВЯТА УКРЗАЛІЗНИЦІ

Після проголошення незалежності України, майно, що було на той момент у межах кордону держави, стало її власністю. У тому числі – і залізниця. І якщо 4 серпня ви раптом опинитеся у ролі пасажира, підніміть за здоров’я залізничників гранчак (краще з чаєм) у фірмовому підстаканнику.
На сьогодні Українська залізниця є природнім монополістом, і якщо літак вам не по кишені, а власного автомобіля ще немає, доводиться користуватися потягом. Що таке український потяг, пояснювати нікому не потрібно. Вигляд вагонів та рівень сервісу, що надається пасажирам, незначно коливається від “трохи гірше ніж погано” до “трохи краще, ніж погано”. Проте Укрзалізниця останнім часом процвітає, а отже, дещиця від її добробуту перепадає і нам, пасажирам. І керівництво “держави у державі”, як часом називають цю потужну транспортну компанію, обіцяє, що ситуація з часом тільки покращиться.
Темпи розвитку Укрзалізниці просто вражаючі, зважаючи на те, що ще 5 років тому ситуація з пасажирськими та вантажними перевезеннями була просто катастрофічною. Левова частина успіхів компанії припадає на час, коли її очолив львів’янин Георгій Кирпа, відомий як жорсткий керівник ще за часів управління Львівською залізницею. Було покладено край різноманітним зловживанням з боку комерційних структур, що наживалися на різниці між ціною вантажних перевезень в Україні та європейськими цінами, врегульовано тарифи на послуги та запроваджено жорстку фінансову дисципліну...