VISNYK.NET: Червоноградський вісник

1 серпня 2002 року

 

ЛИПЕНЬ: ХРОНІКА НАДЗВИЧАЙНИХ ПОДІЙ


За сьомий місяць 2002 року реанімаційно-протишокові групи (РПГ) Червоноградського гірничорятувального загону здійснили 11 надзвичайних виїздів. Окрім того, 29 липня особовий склад взводу брав участь в ліквідації страшної трагедії, що сталася на Скнилівському летовищі (про це детальніше у цьому номері "Вісника").

·  6 липня 15.05. Шахта "Візейська". 41-річного ГРОВ травмувало породою, внаслідок чого потерпілий отримав забійно-рвану рану нижньої третини стегна. Рятувальники, прибувши на місце події, зупинили кровотечу, зробили знеболення і відправили до лікувального закладу.

·  10 липня 1.30. Реанімаційно-протишокова група, виїхавши на виклик в район шахти "Лісова", лише констатувала смерть 67-річної жінки, колишньої працівниці шахти №8 "Великомостівська". Повертаючись після повторного складування сіна, літня жінка після цілого дня роботи в спеку, зійшла з причепа і буквально за кілька кроків померла.

·  11 липня. 12.40. Шахта "Зарічна". 21-річний ГРОВ потерпів під час роботи в лаві. Розірвало гідравлічний шланг, внаслідок чого молодий робітник отримав забій та опік очей гарячою емульсією. Після промивки очей його доставлено в поліклініку.

·  11 липня виявилось "щедрим" на виїзди, в цей день окрім згаданого зафіксовано ще два.

·  17.20. Шахта "Зарічна". 40-річного машиніста комбайна у лаві вдарило породою. Після найпершої допомоги, потерпілого доставлено до лікарні.

·  21.26. Шахта "Степова". Внаслідок падіння на рейки 46-річний гірничий робітник отримав серйозну травму хребта, потерпілого на ношах доставлено до лікарні.
Ще один випадок середньої важкості мав місце 23 липня о 10.15 на шахті "Лісова". Під час роботи в лаві травмувало шматком породи 50-річного гірничого робітника очисного вибою. У потерпілого зафіксовано забійно-рвані рани пальців лівої кисті.

·  24 липня. 10.30 Виклик на шахту "Відродження", де під час роботи травмувало 43-річного кріпильника, якого шматок металу поранив у шию.