VISNYK.NET: Червоноградський вісник

6 червня 2002 року

 

«ПРОЩАВАЙ, ШКОЛО!»

- сказали минулого тижня випускники червоноградських шкіл


В останній день весни шкільний дзвоник лунав востаннє для 823 одинадцятикласників та 1474 дев'ятикласників. Їм, щоправда, ще доведеться сісти за шкільні парти, адже попереду випускні іспити. Очікується, що здобуті знання стануть «золотими» та “срібними” для 55 випускників. Серед шкіл за кількістю медалістів першість залишається за 8-ою, 12-ою та 4-ою.
Для інших школярів - довгоочікувані канікули. Однак, їх ще доведеться зачекати. Попереду десять днів так званої навчально-виробничої практики, яку знову вирішено повернути до життя. На вибір учнів - походи на екскурсії, заняття дослідницькою роботою, а хтось і на пришкільних ділянках попрацює...


Пролунав шкільний дзвоник і для тринадцяти випускників школи-інтернату. На урочисту лінійку вони вийшли під звуки шкільного духового оркестру, який востаннє виконав для них шкільний вальс. Радісним і водночас сумним називали свято останнього дзвоника, адже прощалися вихованці не тільки із своїм класом, школою, а й з вихователями, вчителями. А на усміхнених обличчях випускників та педагогів бриніли сльози. Не бракувало квітів та вітань. Свято прийшли розділити і шефи сиротинця - голова Благодійного фонду дітям-сиротам Сергій Вишневський, генеральний директор СП «Київ-Захід» Василь Корніло, директор ВАТ «Калина» Михайло Чемерис, які підтримують заклад протягом всього навчального року вже багато років поспіль.
Серед гостей були і представники шахти «Червоноградська» (директор Віктор Шайтан). Вони були разом із цьогорічними випускниками впродовж десяти років їхнього перебування в інтернаті.


Галина ПАХОМОВАtheadvancedgroup.co.uk . поисковик яхоо