VISNYK.NET: Червоноградський вісник

5 червня 2003 року

 

 

НАПАД НА МІЛІЦІОНЕРІВ

 

30 травня в 00.45 у Червонограді на вул. Сокальській, 6 патрульні міліціонери старший сержант міліції Андрій Т. та прапорщик міліції Ігор Б. зробили зауваження шістьом молодикам, які нецензурно лаялись та порушували громадський порядок.

Молоді люди на зауваження не відреагували, і троє з них напали на Ігоря Б., при цьому один із нападників почав наносити йому удари саперною лопаткою в голову. Під час нападу невідомі намагались заволодіти його табельною зброєю, - повідомив ЦГЗ УМВСУ у Львівській області.

Згідно з п.2 ст.15 Закону України "Про міліцію" Ігорем Б. була застосована табельна вогнепальна зброя і було зроблено 8 пострілів в землю, оскільки потік крові залив очі, і він не міг вести прицільний вогонь.

У результаті нападу Ігор Б. отримав тілесні ураження у вигляді закритої черепно-мозгової травми, струс головного мозку, садини лобової кістки, перелом променевої кістки лівої руки, який виник внаслідок блокування ударів саперної лопатки.

Старший сержант Андрій Т. повідомив по радіостанції чергову частину міськвідділу про вчинення групового нападу. Застосувавши прийоми рукопашного бою та спецзасоби, міліціонери затримали двох з нападників Назара К., 1983 р. н. та Сергія П., 1982 р. н., непрацюючих, мешканців Червонограда.

Ігоря Б. госпіталізований в лікарню. З місця події було вилучено саперну лопатку та 8 гільз калібру 9 мм. Червоноградським МВ УМВСУ у Львівській області проводяться оперативно розшукові заходи щодо встановлення і затримання інших співучасників нападу на міліціонерів.

30 травня за злочин затримані С., 1981 р. н., В., 1985 р. н., М., 1983 р. н., непрацюючі мешканці Червонограда.

Олександр ЮНКО