VISNYK.NET: Червоноградський вісник

5 червня 2003 року

 

 

У ЛЬВОВІ ПЕРЕМАГАЛИ ТІЛЬКИ УКРАЇНЦІ

Минулої суботи майже 2 тисячі відвідувачів Львівського цирку стали свідками великого боксерського шоу за участю професіоналів з Росії, Білорусі, Молдови, Південно-Африканської Республіки та України. Загалом, глядачі побачили 7 боїв, центральним з яких був Андрій Котельник (Львів, Україна) - Зімель Мпусуна (ПАР). На кону стояв пояс Інтерконтинентального чемпіона світу за версією WBA, який з січня цього року належить нашому боксеру.

А відкрив боксерський вечір поєдинок між львів'янином Тарасом Бойком і москвичем Сергієм Зимневичем у ваговій категорії до 66,6 кг. Для нашого краянина це був дебют на професійному рингу. В суперники йому дістався упевнений у своїй перемозі росіянин, в активі якого 3 перемоги у 3-х поєдинках, одна з яких нокаутом. Цікаво, що росіянин зовсім недавно перейшов у професійний бокс з кік-боксингу. Він і досі займає другу сходинку в загальноросійському рейтингу кік-боксерів за версією WPKA. Втім, Тарас не знітився перед авторитетним суперником, маючи перевагу в усіх чотирьох раундах поєдинку. В підсумку - всі судді віддали йому перемогу. Отже, початок перемог зроблено!

У другому андеркартовому бою львів'янин Дмитро Готовський (на професійному рингу провів 1 бій і здобув перемогу нокаутом) екзаменував Олександра Шнипа з Мінська (3 перемоги (2 - нокаутом) і 2 поразки) у ваговій категорії до 72,5 кг. Після розвідки в першому раунді, у другому Дмитро взявся за роботу. Пославши суперника в нокдаун, львів'янин почав методично добивати суперника. Зважаючи на це, судді вирішили поберегти здоров білоруса, припинивши бій через явну перевагу господаря рингу.