VISNYK.NET: Червоноградський вісник

3 липня 2003 року

 

 

СПОЖИВАЙТЕ НА ЗДОРОВ'Я

 

В розпалі літо. Природа щедро обдаровує нас смачними і поживними овочами і фруктами. Споживання їх сирими приносить для організму людини величезну користь, але й потребує їх ретельної чистоти. Біда в тім, що на поверхні під час росту та достигання нагромаджується безліч мікробів, які здатні викликати розлади травлення. При вирощуванні овочів та фруктів за прогресивними технологіями застосовуються мінеральні речовини (добрива), стимулятори росту, гербіциди (для боротьби з бур'янами), пестициди (для боротьби зі шкідниками) тощо, які при їх безконтрольному застосуванні теж здатні отруювати організм і викликати розлади травлення.

 

Природні умови зовнішнього середовища в літню пору сприяють розмноженню хвороботворних мікробів (бактерій та вірусів) у м'ясі, молоці та воді. При поганій термічній обробці існує великий ризик захворіти дизентерією, сальмонельозом чи іншою кишковою інфекцією. Збудники сальмонельозу можуть бути в яйцях птиці (особливо водоплаваючої).

Шлях передачі хвороби - через рот. Іноді доброякісна їжа може забруднюватися брудними руками, мухами тощо. Причиною захворювання можуть бути і тісні тривалі контакти з хворими людьми (вдома, в дитячих установах).

Завжди існує високий ризик захворіти кишковими інфекціями при проведенні різноманітних колективних святкувань, на яких до столу подаються безліч салатів та виробів з м'яса тощо. Все це при найменших порушеннях термічної обробки та попаданні збудників хвороби стає прекрасним поживним середовищем для їх швидкого розмноження і може стати причиною колективного захворювання.

Хвороба передається від хворого до здорового і через посуд, в дитячому віці це можуть бути іграшки. В кожному випадку ознаки хвороби можуть бути різними. Найчастіше це гарячка, головний біль, нудота, блювота, втрата апетиту, болі в животі, пронос.

Не варто займатися самолікуванням. Слід негайно звертатися за допомогою до дільничного лікаря (у вихідні дні і вночі - до чергового лікаря стаціонару). Хворий потребує детального обстеження. Для встановлення ймовірної причини хвороби варто провести обстеження залишків підозрюваної їжі.

Але краще - вберегти себе від хвороби. А способи застереження від кишкових інфекцій доступні всім і (що не менш важливо у нинішній час) не потребують зайвих матеріальних витрат. Голoвні їх принципи полягають в дотриманні гігієни та раціональності харчування.

Для приготування їжі дітям слід використовувати свіжі екологічно чисті продукти (молоко, м'ясо, овочі тощо). І найбільшим гарантом якості і свіжості є власноручне їх вирощування. Якщо це вам з різних причин недоступно, то не спішіть давати дітям ранні овочі та фрукти, бо з наведених вище міркувань шанс нашкодити ними здоров'ю дитини завжди є.

Молоко перед вживанням краще прокип'ятити. Вироби з м'яса слід готувати власноруч з ретельною термічною обробкою. Ковбасні вироби з дитячого харчування краще виключити. Не варто застосовувати майонези і сиру сметану. Яйця слід варити круто.

Під час приготування та споживання їжі слід дотримуватися загальноприйнятих правил чистоти та порядку. Старанне миття посуду і рук, чистота в помешканні і на присадибній ділянці допоможуть вам вберегтися від кишкових інфекцій.

В умовах нашого міста сирою водопровідною водою краще не користуватися, бо не завжди її можна навіть "на око" вважати якісною. Краще для надійності її прокип'ятити. Крутий кип'яток (окріп) слід застосовувати для ополоскування овочів та фруктів.

Для харчування дітей не варто готувати їжу про запас (навіть за умов належного зберігання в холодильнику). Їжа завжди повинна бути свіжою. І не менш важливий принцип - адекватність продуктів (тобто відповідність до спроможності організму перетравити їжу). Тут "фантазії" мам немає меж. Чим тільки вони не годують своїх малят (яким ще й рік не виповнився) - яєчня, шашлик, ковбаса тощо).

Слід зважено і обережно підходити до раннього введення в раціон харчування продуктів, що швидко псуються, але завдяки так званим "харчовим добавкам" мають здатність тривалий час зберігатися (навіть у літню спеку без холодильника!). Уявляєте: молоко в паперовій упаковці стоїть на вітрині магазину кілька місяців! І люди охоче його споживають. А хто обгрунтовано скаже, чого від того більше: користі чи шкоди? Таких продуктів у нас безліч: йогурти, сирки, м'ясні консерви, печиво з кремом тощо... Беручи такий продукт, слід уважно прочитати напис на упаковці (якщо він є) і перевірити дотримання терміну споживання. На жаль, вам можуть запропонувати вироби, термін споживання яких давно закінчився. Для харчування дітей це неприпустимо! Та й сама упаковка заслуговує більшої уваги, ніж це є насправді. Безумовно, для упаковки різних продуктів перевагу слід надавати скляній тарі, а не паперовій з фольгою.

Про нехарчові добавки (які невідомо чому назвали харчовими?) вже сказано багато. Нещодавно львівські газети нагадували читачам про значення їх кодів на упаковці товару з буквою Е. Мама, яка дбає про здоров'я дитини, не повинна захоплюватися такою продукцією. Слід зрозуміти, що не можна замінити нічим грудне молоко! Отак і їжу, приготовану мамою власноруч, свіжу, смачну, доброякісну, з чистих продуктів, не можна замінити найвишуканішим продуктом відомої фірми. Тож не варто економити час біля плити. Ці витрати окупляться здоров'ям ваших дітей.

Кожна сім'я, кожна родина має зберігати і передавати свої традиції: в культурі, в пісні, в побуті. І в готуванні страв теж. Кожна господиня має свої (хай і маленькі) секрети, що робить приготовану страву неповторною. Але все це не повинно виходити за межі розумного. Особливо, коли це стосується дітей, бо їх інтенсивно ростучий і ще не зовсім досконалий організм дуже чутливий до різних подразників, в тому числі і харчових. Тому не варто бездумно наражати їх на небезпеку, віддаючи дань моді або забаганкам дитини. Тож приємного апетиту вам за родинним столом! На здров'я вам і вашим дітям!

Дитячий інфекціоніст О.СКУЛЬСЬКИЙ