Червоноградські каякери готуються до нового сезону у басейні

09/02/2018


Червоноградські майстри спортивного туризму готуються до нового сезону, навіть попри морози. Під час затишшя у змаганнях спортсмени вирішили пересісти із катамаранів на каяки. А керувати новими суднами вчаться просто у басейні.

Спортсмени відшліфовують базову вправу - ескімоський переворот або підйом з кіля. Це найбезпечніший спосіб повернути судно, яке перекинулося, у нормальне положення.

«Рух максимально простий, ‒ пояснює інструктор Сергій Вій. ‒ Виводиш весло назовні, смикаєш ногу і голову піднімаєш останньою. Одним рухом». Аби не втрапити у халепу, спортсмени вчаться правильно покидати човен під час аварії.

У цих чоловіків за плечима багато років тренувань і виступів на катамаранах. А от робота на каяках для них новий досвід. Керівник клубу спортивного туризму «За обрій» Михайло Сидоров каже: «Якщо порівнювати зі системою освіти, то ми старша група, яка готується до школи. А ті люди, які нам викладають, вже закінчують курси інституту. Каякерські навички, безумовно, дають більшу можливість відчути воду, ніж будь-що інше».

Майстри спортивного туризму стараються збиратися щотижня, аби вдосконалювати вміння. Учасник тренування Богдан Яремчук поділився враженнями: «В нас на цьому занятті був чудовий тренер, він мене трохи помучив. Навчив гребти, перевертатися, триматись на воді без перевертання. Ми з моєю Малгожатою (в мене каяк Малгоська називається, вона полячка), файно поплавали, купу вражень отримали».

У новому сезоні червоноградська команда хоче спробувати свої сили вже під час змагань, пише ZAXID.NET.

Повернутися до списку публікаційАрхів публікацій

<<< Березень 2023 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

ПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні публікації