Надія Савченко стала почесною громадянкою Червонограда

Героєві України, члену делегації в ПАРЄ Надії Савченко надали звання «Почесний громадянин Червонограда». За відповідну ухвалу сьогодні, 27 серпня, проголосувала Червоноградська міськрада. У такий спосіб вирішили підтримати українську льотчицю, яку зараз судять в Росії.
 
З ініціативою присвоїти почесне звання Надії Савченко виступили місцеві представники ВО «Батьківщина», інформує прес-служба Львівської обласної парторганізації.
 
«Надія – один із символів боротьби за утвердження незалежності України... Такій людині треба давати почесні звання в кожному населеному пункті, бо Надія Савченко відстоює не свої інтереси, а інтереси України», – зазначила керівник Червоноградської «Батьківщини» Лідія Правенко.
 
Вона також зазначила, що всі політичні сили та громадські організації Червонограда підтримали ідею про надання українській льотчиці почесного звання. Додамо, що безпосереднього стосунку до Червонограда Савченко не має.
 
Нагадаємо, Надію Савченко взяли в полон в червні 2014 року на Луганщині, а потім незаконно вивезли до Росії. Спершу її звинувачували в пособництві, а згодом у вбивстві двох російських журналістів і незаконному перетині кордону РФ. Льотчиця свою провину не визнає. За словами її захисту, російські журналісти загинули вже після того, як її захопили бойовики. Визволення Савченко вимагають офіційний Київ, влади багатьох країн, міжнародних інституцій.
 
У середині серпня адвокати Надії Савченко оприлюднили нові докази, які доводять невинуватість їхньої підзахисної у вбивстві російських журналістів. Вироку українській льотчиці, за словами її адвоката, варто очікувати наприкінці вересня або на початку жовтня цього року.


Опубліковано: 27 серпня 2015
 

Повернутися до списку публікаційАрхів публікацій

<<< Березень 2023 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

ПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні публікації